Gebze Vaillant Kombi Servisi


Gebze Vaillant Kombi Servisi olarak kombilerinizin tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Gebze Vaillant Servisi size sadece bir telefon kadar uzak. Vaillant Kombi ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşabilir Vaillant Kombi Servisini çağırabilirsiniz.

Gebze Vaillant Kombi Servisi profesyonel çalışma ekibiyle siz değerli müşterilerimize kombi montajı, kombi bakımı ve kombi servisi hizmetleri vermektedir.Kombi hizmetlerimiz 1 yıl garantili olup müşterilerimize %25 indirim sağlamaktayız.

Merkezi Anadolu yakasında bulunan Gebze kombi servisimiz güler yüzlü ve çözüm odaklı ekibimiz ile müşterilerimize her zaman bir telefon kadar yakındır.

Gebze Vaillant Kombi Servisi hizmet verirken marka ve model gözetmez.

Cihazlarınızın sağlıklı çalışabilmesi ve arıza çıkarmaması için yılda en az 2 kez kombi bakımınızın yapılmasını tavsiye ederiz.


Her türlü kombi teknik servis hizmetleri için 7/24 aynı gün servis yönlendirerek kaliteli bir şekilde işçilik ile profesyonel servis hizmeti sunmaktayız.

Gebze Vaillant Kombi Servisi
Gebze Vaillant Kombi Bakımı
Gebze Vaillant Kombi Arıza Servisi
Gebze Vaillant Kombi Montajı
Gebze Vaillant Kombi Teknik Servisi
Gebze Vaillant Kombi Ustası
Gebze Vaillant Kombici
Gebze Vaillant Kombi


İstanbul’un Gebze ilçesinde soğuk kış günlerine yavaş yavaş geçiş yaptığımız bugünlerde , evimizde bulunan ve gece gündüz çalışan kombilerimizin belli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyduğunu bilmenizi isteriz.

Kombilerin Bakıma Neden İhtiyacı Vardır ?

Günümüz kombileri bacalı cihazlardan çok daha güvenlik donanımlı olan cihazlardır , hermetik kombiler adlandırdığımız bu kombiler doğalgazı yakmak için kullandığı oksijeni dışardan alıp karbondioksidi dışaryı atmaktadır. Bu işlemi fan motoru aracılığı ile yapmaktadır , fan motoru ise dış ortamdaki havayı sürekli alıp sirkülasyon yaptığı için üzerinde biriken tozlar sebebi ile belli bir süre bakımsız kaldığında cihazınızın fan motoru arıza yapmaya meyilli hale gelecektir.

Kombi Bakımının Peteklere ( Radyatörlere ) Faydası Varmıdır ?

Kombilerinize bakım yapılırken filtrelerde temizlendiği için peteklerinizdeki su geçişi rahat olacağı için peteklerinizede faydası vardır .

Kombi Bakımının Doğalgaz Faturasına Faydası Varmıdır ?

Kombilerinizin bakım sonrasında mekanik çalışmasının rahatlaması ve yanma hücresindeki temizlik nedeniyle daha az enerji ile daha çok ısı sağlayacağı için doğalgaz faturasına faydası vardır .

Uzun yıllardır kombi arıza ve kombi bakımını yapan firmamız, pek çok kombi markası satışının ardından servis hizmetini ve yıllık bakımlarını yapmaktadır. Kombi alanında uzman olan deneyimli teknisyenleri çalıştıran firmamız, kombi alanındaki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek yeni sistemlere anında adapte olmaktadır. Bu sayede her model kombi tamirini yapma ustalığına erişen kombi tamir ustaları, sorunsuz ve uzun ömürlü kombi tamiratları sağlamaktadır.

Kombi tamiratı ve kışlık kombi bakımı hizmetlerinin yanı sıra, kombi değiştirme hizmeti, düzgün yapılmayan kombi tesisatlarını yeniden yapma ve bozuk kombi tesisatlarını tamir etme gibi hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Gebze ilçesi kombi servisleri içerisinde, verdiği hizmetler ile kendisini kanıtlayan kombi servis firması olan kuruluşumuz, Gebze kombi arıza, Gebze kombi tamiri çağrılarına kısa sürede cevap vererek imkanlar dahilinde yerinde kombi hizmeti vermeye çalışmaktadır.


SERVİS YETKİLİSİ
Müşteri Temsilcisi
0507 766 44 30