Gebze Ovacık Royal Kombi Tamir Servisi

Gebze Ovacık Royal Kombi Tamir Servisi

Gebze Ovacık Royal Kombi Tamir Servisi

Gebze Ovacık Royal Kombi Tamir Servisi hizmet veren, güvenilir ekiplerimizden oluşmaktadır. Firmamız eğitimli ve uzman teknik bir ekipten oluşan, şehrin tüm ilçelerine hizmet götürmeyi hedefleyen köklü bir firmadır.

Kombinizin yıllarca sağlıklı bir şekilde çalışması için düzenli olarak periyodik kombi bakımı yapılmalıdır. Kombi bakımının her yıl kış ayına girmeden ve kış aylarından çıkınca veya en az bir defa gerçekleşmesini önermekteyiz. Kombi bakımı için gelecek olan ekibin Gebze Ovacık Royal Kombi Tamir Servisi gibi uzman bir ekip tarafından yapılması hayati önem taşımaktadır.

Kombi bakımının faydalarından biri düzenli olarak yapılan periyodik bakım sonucunda hem gazdan tasarruf etmiş olursunuz hem de oluşabilecek kombi arıza riskini en aza indirmiş olursunuz. En önemlisi ise yoğun kullanım dönemlerinde, kullanıcıların fark edemeyeceği, hayati önem taşıyacak arızaların önüne geçecektir. Hem can güvenliğiniz hem de mal güvenliğiniz için düzenli bakım yaptırmalısınız.

Kombi bakımı esnasında uygulanan prosedürler genellikle şöyledir;

– Cihazın tozları temizlenmeli.

– Yanma haznesinde biriken tozlar temizlenmeli.

– Tesisat filitresi sökülüp temizlenmeli.

– Brülör gerekirse sökülüp yıkanmalı.

– Meme gözeneklerindeki tozlar temizlenmeli.

– Ateşleme elektrotları zımparalanmalı

– Prop gözleri temizlenmeli.

– Fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenmeli.

– Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmeli. Gerekirse gaz basılmalı.

– Gaz valfi üzerinden kombinin kapasite ayarı yapılmalı.

– Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli.

– Sıcak su akışı kontrol edilmeli.

– Cihazın ,müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmeli.

– Bacalı cihazlarda baca emniyet limiti hassaslığı kontrol edilmeli ve gerekirse baca emniyet limiti mutlaka değiştirilmeli.

– Baca bağlantı haznesi temizlenmelidir.

– Bacalı cihazlar kesinlikle göz ardı edilmemelidir bu tip cihazlar direk ev bacalarına bağlı olduğundan baca emniyet limitinin görev yapıp yapmadığını mutlaka denemeli gerekirse değerini kaybeden emniyet limitleri değişmelidir.

– Baca bağlantı haznesini temizlemelidir.

Kombi bakım ve onarımı sağlıklı bir ısınma, güvenli bir ısınma için son derece önemlidir. Kışın sıcak bir ortam ve sıcak su çok önemli bir unsurdur. Kış boyu bunu size sunabilecek en tasarruflu cihaz ise kombidir. Ancak kombinin bu artılarından faydalanmak için yapmanız gereken şeyler vardır. Bunların başında kombi bakım ve onarımı gelir. Kombi bakım ve onarımı asla ihmal edilmemesi gereken bir konudur. eğer ihmal edilir ise ne ekonomik ne de sağlıklı bir ısınma sağlar. Kombi filtreleri düzenli temizlenmez ise cihazın çalışma sistemi bozulur ve cihaz sağlıklı çalışmaz. Cihaz sağlıklı çalışmadığı zaman ise şu sorunlar meydana gelmektedir. Kirlenme ve tozlanmadan dolayı cihaz içerisindeki akış bozulur. Bu durumda cihaz kendini sürekli açıp kapamaya başlar. Bu durum ısının düşmesine neden olur. Cihaz kendini sürekli açıp kapadıkça elektrik harcama oranı artar. Bu durum sonucunda kötü bir ısınma gücü ortaya çıkar. Yani az ısınıp, çok elektrik harcayıp yüksek bir fatura ödemiş olursunuz.Gebze Ovacık Royal Kombi Tamir Servisiile çalışıp, kışa hazır bir şekilde girdiğiniz zaman ise bu durum söz konusu bile olamaz.

Gebze Ovacık Royal Kombi Tamir Servisi, her türlü bakım, onarım ve arıza durumlarında 7/24 arayabilirsiniz. Teknik ekibimiz gelmeden kombinize kendiniz asla müdahale etmeyiniz. Ailenizi tehlikeye atmayınız!

Gebze Ovacık Royal Kombi Tamir Servisi uzun yıllar boyunca sektörde büyüyerek bu günlerine ulaşmış bir teknik servis olup kombi bakımı, kombi tamiri, kombi onarımı gibi hizmetlerini siz değerli müşterilerine sürekli olarak sunmuştur.

Gebze Ovacık Royal Kombi Tamir Servisi – Kombi Su Akıtıyor

  1. Kalorifer tesisatına gerekenden fazla su eklemiş olabilirsiniz. Normal su basıncı 1.5 bardır.
  2. Kombinizin tesisat bağlantılarında sorun olabilir.
  3. Kombinin imbisat (genleşme tankı) deposunda problem olabilir.
  4. Hava tahliye arızalanmış olabilir.
  5. Kombinizin su doldurma vanası arızalı olabilir.
  6. Radyatörün hava alma bölümünden su basıncını düşürünüz.
  7. Tüm kontrollerinize rağmen sorununuz devam ediyorsa Gebze Ovacık Royal Kombi Tamir Servisi arayınız.

0507 766 44 30
SERVİS YETKİLİSİ
Müşteri Temsilcisi
Yetkili Kişi
0507 766 44 30
ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR
Gebze Köşklüçeşme Buderus Kombi Bakımı Gebze Köşklüçeşme Buderus Kombi Petek Temizleme Servisi Gebze Köşklüçeşme Buderus Kombi Arıza Servisi Gebze Köşklüçeşme Buderus Kombi Tamir Servisi Gebze Köşklüçeşme Buderus Kombi Demontaj Gebze Köşklüçeşme Buderus Kombi Yer Değiştirme Gebze Köşklüçeşme Buderus Kombi Servisleri Gebze Köşklüçeşme Auer Kombi Servisi Gebze Köşklüçeşme Auer Kombi Bakımı Gebze Köşklüçeşme Auer Kombi Petek Temizleme Servisi Gebze Köşklüçeşme Auer Kombi Arıza Servisi Gebze Köşklüçeşme Auer Kombi Tamir Servisi Gebze Köşklüçeşme Auer Kombi Demontaj Gebze Köşklüçeşme Auer Kombi Yer Değiştirme Gebze Köşklüçeşme Auer Kombi Servisleri Gebze Köşklüçeşme Electrolux Kombi Servisi Gebze Köşklüçeşme Electrolux Kombi Bakımı Gebze Köşklüçeşme Electrolux Kombi Petek Temizleme Servisi Gebze Köşklüçeşme Electrolux Kombi Arıza Servisi Gebze Köşklüçeşme Electrolux Kombi Tamir Servisi Gebze Köşklüçeşme Electrolux Kombi Demontaj Gebze Köşklüçeşme Electrolux Kombi Yer Değiştirme Gebze Köşklüçeşme Electrolux Kombi Servisleri Gebze Köşklüçeşme Rubenis Kombi Servisi Gebze Köşklüçeşme Rubenis Kombi Bakımı Gebze Köşklüçeşme Rubenis Kombi Petek Temizleme Servisi Gebze Köşklüçeşme Rubenis Kombi Arıza Servisi Gebze Köşklüçeşme Rubenis Kombi Tamir Servisi Gebze Köşklüçeşme Rubenis Kombi Demontaj Gebze Köşklüçeşme Rubenis Kombi Yer Değiştirme